Zhvishet Jonilda ne BBA 6

Jonilda konkurentja e edicionit te Ri te BBA 6 ne mengjesin e djeshem eshte cmendur fare kur eshte zgjuar nga gjumi duke kercyer sa eshte zhveshur vetem ne te brendshme.

Tuna prek “zogun” e saj ne nje tjeter koncert. (VIDEO)

Kengetarja e famshme Tuna kete here ne nje tjeter koncert ka bere veprimin e saj te famshem. Ajo edhe kete here ka prekur perseri ne nje koncert ne Zvicer. Veprimi qe bere me perpara kesaj i krijoi bum dhe fitoi fame edhe me shume. Perseri ende vazhdon ta beje kete gje.Per me teper ndiqni http://youtu.be/QgsNOnSMCwQ

Mesuesja cmend nxënesit me të pasmet në orën e mësimit (Video)

Kjo mesuese cmend nxenesit me vithet e saj te cilat jane me te vertete per tu admiruar, biles disa nga nxenesit i kan krahasuar me vithet e Kim Kardashian. http://youtu.be/O2j082qplM4

Ja cfarë ndodhi mbrëmë në pishinen e Big Brother (Video)

Ja cfarë ndodhi mbrëmë në pishinen e Big Brother 6. http://youtu.be/lzp3quObh_E

Skandal: I heq te brendshmet LIVE per shikuesit (VIDEO)

Ajo është vënë në qendër të vëmendjes , jo për rezultatet por për faktin se vendosi të dalë zbuluar para kamerave. nuk mori parasysh kamerat e shumta që e ndjekin duke hequr të mbathurat.Ajo u ul në pistën e stadiumit olimpik të Londrës dhe nisi të hiqte të mbathurat, por kur pa një kamera që nuk po i “shqitej” mori një peshqir për t’u mbuluar dhe vazhdoi pa e vrarë mendjen. http://youtu.be/k-KQ3Dvxhrw

Shikoni Si e Jep Parashikimin e Motit Kjo Vajze +16 (VIDEO)

Kur projektori nuk mund të lexonte hartën nga kompjuteri, meteorologu Andrew Kozak pati një ide si të zgjidhte këtë problem – ai vizatoi në letër hartën e Oklahomas, skicoi mbi atë të SHBA-ve, si dhe bëri gjithë grafikun e nevojshëm për parashikimin e motit. http://youtu.be/zN_dVP_W5xk

Ja ngacmon te dashuren por shikojeni cfare e gjene (VIDEO)

Ja ngacmon te dashuren por shikojeni cfare e gjene http://youtu.be/Z0MvL8nWe24