Ja Cilat Jane Vajzat Te Cilat Arjan Cani Ka Puthur Ne Buze Ne Emisjonin E Tij(Video)

Arian Cani eshte nje nder moderatoret me te famshem dhe me te paguar ne Shqiperi ai ben nje nder emisionet me te ndjekura ne kete vend “zone e lire” dhe metevertet emisioni i tij eshte nje nder ato emisjone ku Prezantuesi mund te beje cdo gje.ne emisionin e tij kane ndodhur shume gjera te papara me pare ne ekranet shqiptare ,Por nje gje qe ai shquhet me shume eshte fakti se ai ka puthur ne emision ne buze disa vajza “ose sic thote ai puthje si ne filma”per kete gje ai eshte gjobitur edhe nga enti qe kontrollon mbarvajtjen e televizioneve/Daily-gosssip.com http://youtu.be/K6pYbZPqyms