Tuna prek “zogun” e saj ne nje tjeter koncert. (VIDEO)

Kengetarja e famshme Tuna kete here ne nje tjeter koncert ka bere veprimin e saj te famshem. Ajo edhe kete here ka prekur perseri ne nje koncert ne Zvicer. Veprimi qe bere me perpara kesaj i krijoi bum dhe fitoi fame edhe me shume. Perseri ende vazhdon ta beje kete gje.Per me teper ndiqni http://youtu.be/QgsNOnSMCwQ